Petter Zennström oljemålning

168689

ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Utan titel, signerad och daterad a tergo PZ -96, olja på kontursågad pannå, 66x35 cm

Konst, Skulptur

Petter Zennström oljemålning

Budhistorik (18 bud)
625958
4 600
625976
4 400
625958
4 200
625968
4 200
625958

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.