Ampel 1900-tal

168682

AMPEL, 1900-talets första hälft, höjd ca 60 cm

Belysning, Taklampor

Ampel 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
623638
700
623329
650
623063
600
623328
550
623063
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.