Stig Sjölund fotografi

168676

SJÖLUND, Stig (född 1955): 2 st, Utan titel - diptyk, signerade och daterade a tergo Stig Sjölund 1987, blandteknik och assemblage på duk, 50x60 cm samt C-print, 50x60 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Märken, färgbortfall

Konst, Fotografi

Stig Sjölund fotografi

Budhistorik (6 bud)
619989
1 600
619009
616877
616012
750
616009

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.