Sune Skote oljemålning

168669

SKOTE, Sune (född 1909): Exteriör med hus, monogramsignerad och daterad 49-50, olja på pannå, 46x38 cm

Konst, Måleri

Sune Skote oljemålning

Budhistorik (5 bud)
623117
619913
700
618827
600
616564
500
612785

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.