Wilhelm Dahlbom oljemålning

168667

DAHLBOM, Wilhelm, (1855-1928): Landskapsmotiv, signerad och daterad Wilhelm Dahlbom 1917, olja på duk, 66x54 cm

Konst, Måleri

Wilhelm Dahlbom oljemålning

Budhistorik (2 bud)

623316
622517

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.