Kandelabrar

168655

KANDELABRAR, 1 par, 4 ljus vardera, förgylld och brännförgylld brons, 1800-talets senare del, höjd 64 cm

Belysning, Ljusstakar

Kandelabrar

Budhistorik (17 bud)
623412
17 500
622338
17 000
620990
16 500
619569
16 000
619198
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 677 EUR, 1 969 USD
Utropspris SEK:
23 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.