Sekretär

168652

SEKRETÄR, gustaviansk, 1800-tal, alm och rotfanér, höjd 107, 105x53 cm

Senare lås och beslag, nyckel, sidolist saknas, slitage

Sekretär

Budhistorik (10 bud)
625719
3 800
625350
3 400
625094
3 200
624066
621503

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.