Madeleine Pyk färglitografi

168645

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 57x43 cm; oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (7 bud)
623027
622325
750
622325
700
621766
650
616980
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.