Madeleine Pyk färglitografi

168643

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 56x40 cm; oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (12 bud)
621769
620286
750
621705
750
620286
700
616979
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.