Madeleine Pyk färglitografi

168639

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5 cm; oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (13 bud)
619366
622003
950
619366
900
622001
850
619366
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.