Madeleine Pyk färglitografi

168637

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5 cm; oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (17 bud)
622067
1 300
622005
619581
619368
619580
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.