Madeleine Pyk färglitografi

168633

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm; oramad

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (13 bud)
622937
900
622435
850
622401
621989
750
621785
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.