Lena A Linderholm färglitografi

168631

LINDERHOLM, Lena A (född 1947):"Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Budhistorik (12 bud)
623351
623344
950
623193
900
623343
900
623193
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.