Lena A Linderholm färglitografi

168629

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 55x76 cm; oramad

Budhistorik (16 bud)
623635
623633
623634
623633
950
623620
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.