Ulrica Hydman Vallien färglitografi

168628

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73 cm; oramad

Budhistorik (6 bud)
623595
550
622625
500
623594
450
622625
622598

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.