Yrjö Edelmann färglitografi

168627

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm; oramad

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (21 bud)
623516
623468
2 800
622387
2 600
621718
2 400
622382
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.