Peter Dahl figurscen

168626

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm; oramad

Peter Dahl figurscen

Budhistorik (16 bud)
623579
1 600
623577
623573
1 400
623273
1 300
622605

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.