Jan Håfström färglitografi

168625

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad och daterad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm; oramad

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (25 bud)
621583
4 200
620017
620048
3 800
620017
3 600
613007
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.