Kris med silverbalja

168615

KRIS, med silverklädd balja, baljan daterad 1886, längd 54 cm

Smärre skador

Vapen/Medaljer

Kris med silverbalja

Budhistorik (9 bud)
625724
1 300
625714
625697
625393
623951

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.