Blyinfattade fönster

168609

FÖNSTER, 6 st, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, jugend, 113x43, 89x48,110x45 2 st, 112x62, 101x50 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Smärre slitage, mindre skador

Diverse

Blyinfattade fönster

Budhistorik (12 bud)
625396
3 400
623521
3 200
617525
617524
2 800
616447
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.