Marc Chagall etsning

168594

CHAGALL, Marc (1887-1985): Psaumes de David, etsning, 1978-79, pl. 30, Ps. 150, signerad Marc Chagall 38/40, 20,5x14,5 cm, bladstorlek 38 x 28,5 cm, LITTERATUR: Cramer 100

Marc Chagall etsning

Budhistorik (18 bud)
624526
9 000
624525
8 800
624518
8 600
624524
8 600
624518
8 400

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.