Charles Roka oljemålning

168593

ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): Läsande barn, signerad Roka, olja på pannå, 80x59 cm

Konst, Måleri

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (20 bud)
624510
1 900
624509
1 800
624449
1 700
624408
1 600
624215

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.