Fat tenn

168592

FAT, tenn, Carl Eric Anström (verksam 1845-1861/76), Växjö 1874, diameter 35 cm

Bruksslitage, smärre bucklor

Diverse

Fat tenn

Budhistorik (6 bud)
625141
550
625071
500
625139
450
625071
625026

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.