Gustav Rudberg färglitografi

168587

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Skepp, Hven, signerad Rudberg, 244/260, färglitografi, 45x56 cm

Gustav Rudberg färglitografi
Budhistorik (5 bud)
623562
500
623467
450
623000
623466
623000

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.