Orientmatta Kurd antik

168575

ORIENTMATTA, Kurd, antik, galleri, ca 95x378 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta Kurd antik

Budhistorik (4 bud)

624377
2 600
621568
2 400
615645
614670
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.