Vägghängd bokhylla Bruno Mathsson

168565

BOKHYLLA, vägghängd, Bruno Mathsson, furu, 10 hyllplan, vardera 200 cm långa, bredd 8 st ā 20, 1 st ā 25, 1 st ā 50 cm

Skador och slitage

Budhistorik (29 bud)
625477
27 000
625474
26 000
625466
25 000
625471
24 000
625466
23 000

Slutpris SEK:
27 000
2 576 EUR, 2 897 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.