Albin Amelin akvarell

168564

AMELIN, Albin (1902-1975): Sittande modell, signerad och daterad Amelin - 30, akvarell, 48x62 cm

Konst, Måleri

Albin Amelin akvarell

Budhistorik (29 bud)
623472
6 800
623470
6 600
623464
6 400
623469
6 400
623464
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.