Oljemålning 1800-tal

168558

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Rättvikskulla, 1800-tal, olja på duk, 26x19 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
623551
1 700
623334
1 600
623265
622723
622719

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.