Ljusstake empire silver

168553

LJUSSTAKE, silver, empire, ljusmanschetten stämplad Göran Folcker, höjd 11 cm SKEDAR, silver

Ljusstaken med lagningar

Silver

Ljusstake empire silver

Budhistorik (11 bud)
624217
700
624208
650
624216
650
624208
600
624130
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.