Träskulpturer 18/1900-tal

168551

SKULPTURER, 2 st., skuret trä, 18/1900-tal, höjd 18 cm

Sprickor, lagningar, nagg

Diverse

Träskulpturer 18/1900-tal

Budhistorik (10 bud)
623506
700
622179
650
621536
600
622175
600
621536
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.