Oljemålningar 1 par

168543

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1800-talets slut): Insjölandskap, 2 st., osignerade, olja på duk, vardera 52x72 cm

Konst, Måleri

Oljemålningar 1 par

Budhistorik (13 bud)
624401
1 600
624333
624399
624333
623267

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.