Stolar gustaviansk stil

168540

STOLAR, 8 st, gustaviansk stil, 1900-tal, märkta "Stenström Skara"

Bruksslitage, torrsprickor

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
625283
5 000
625575
5 000
625283
4 800
625574
4 600
625283
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.