Gustavisnak spegel

168539

SPEGEL, gustaviansk, skulpterad, förgylld, höjd 85x34 cm

Slitage

Speglar

Gustavisnak spegel

Budhistorik (46 bud)
623420
13 000
623473
13 000
623420
12 500
623459
12 500
623420
12 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.