Byrå

168526

BYRÅ, tysk, 1700-tal, mahogny, höjd 83, 125x64 cm

Nyckel saknas, renoverad, fanérskador

Byrå

Budhistorik (6 bud)
620539
8 400
620520
7 800
616799
5 800
615401
5 600
615224
5 400

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.