Sockerskål gräddkanna i silver Birmingham

168521

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, Birmingham, fornordisk dekor, totalvikt ca 219 g

Skador och bucklor

Silver

Budhistorik (6 bud)
623985
623913
622217
900
619848
616577

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.