Socker skål i silver London 1800-tal

168520

SOCKERSKÅL, silver, London 1800-tal, invändigt med förgyllning, fyra kulfötter, vikt ca 275 g

Med inristat personnummer i botten

Silver

Budhistorik (10 bud)
623983
1 700
624407
1 600
623983
1 400
623933
1 300
623704

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.