Ikon Ryssland 1800-tal

168513

IKON, Ryssland, 1800-tal, Jesus Pantokrator, 35x31 cm

Skador

Konst, Måleri, Diverse

Ikon Ryssland 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
622259
3 200
622017
1 600
622015
622014
1 400
622013
1 300

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.