Olof Arborelius oljemålning

168512

ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Sittande man vid fäbodstugan, monogramsignerad OA, olja på pannå, 22x18 cm

Ramen med pastellageskador

Konst, Måleri

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (6 bud)
623524
850
623220
621996
750
616714
700
616630

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.