Spottkopp i form av sköldpadda

168504

SPOTTKOPP, i form av sköldpadda, 1900-talets början, gjutjärn, längd 35 cm

Rostskador

Diverse

Budhistorik (8 bud)
623356
618387
950
618387
650
615482
600
618385
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.