Toilettebord

168482

TOILETTEBORD, nyrokoko, 1800-tal, valnöt, höjd 134, 103x57 cm

Nyckel saknas, slitage

Toilettebord

Budhistorik (15 bud)
624483
2 400
624481
624480
624472
1 900
624477
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.