Kakemon Kina

168479

KAKEKMON, Kina, 1900-talets första hälft, kalligrafi samt sigillmärken, total längd 213 cm

Slitage, hanteringsveck, hål samt färgbortfall

Orientaliskt, Konsthantverk

Kakemon Kina

Budhistorik (2 bud)

621898
650
614347

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.