Antoni Clavé litografi med relief

168478

CLAVÉ, Antoni (Spanien, född 1913): Komposition med handske, signerad Clavé, litografi med relief, 27x44 cm

Budhistorik (5 bud)
615943
500
617513
450
615943
615458
612087

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.