Enoch Rignér oljemålning

168477

RINGNÉR, Enoch (1870-1967): "En gård i Gesunda", signerad och daterad E Ringnér 1906, olja på duk, 100x102 cm

Förstärkt och delvis lös ram

Konst, Måleri

Enoch Rignér oljemålning

Budhistorik (2 bud)

621811
3 400
611740

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.