"Sommardag på fjället" gouache

168469

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Sommardag på fjället", signerad Bernt?, gouache, 44x61 cm

Konst, Måleri

Budhistorik

2013-02-06 kl 22:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.