Marint motiv oljemålning

168468

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, signerad Alfred Olsen, olja på duk, 23x41 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Marint motiv oljemålning

Budhistorik (12 bud)
622035
622025
750
621717
700
622023
700
621717
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.