René Magritte litografi

168459

MAGRITTE, René (1896-1967) efter: Surrealistisk komposition, signerad
av Georgette Magritte, numrerad i blyerts 5/200, färglitografi, 42x50 cm

René Magritte litografi
Budhistorik (9 bud)
647200
2 400
644898
644187
640209
1 900
644186
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.