Lock i prslin Kina

168456

LOCK, poslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter 24 cm

Skador

Orientaliskt, Porslin

Lock i prslin Kina

Budhistorik (1 bud)

612786
2013-01-31 00:48:41

2013-02-05 kl 22:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.