Hårborstar nålfat i silver

168442

HÅRBOSTAR, 2 st, NÅLFAT, 2 st, 1800-tal, SKED, SKÅL med genombruten kant, silver

Nålfaten med skador

Silver

Hårborstar nålfat i silver

Budhistorik (3 bud)

621228
650
622934
650
621228
600

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.