Oidentifierad konstnär

168440

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1950-tal, troligen Indonesien): Buddha, olja på duk, 112x85 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (6 bud)
622617
622050
550
622046
450
621874
620176

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.