Punschkoppar i silver

168438

PUNSCHKOPPAR, 6 st, silver, 1970-tal, hamrat och invändigt med förgyllning, vikt ca 225 g, i originalask

Silver

Punschkoppar i silver

Budhistorik (6 bud)
622346
619844
650
617788
600
615042
614036

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.